• Відкриті торги
  • КЕП

279. Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів

3 179 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 38fba538909444e5a03494b80954b739
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-01-013668-a-a1
Замовник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Постачальник: Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
Класифікатор ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору: 24-189
Дата підписання: 03.12.2021 10:10
Період дії договору: 03.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 179 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 3 179 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів
Код ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
Кількість 1 комплект
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського 12/2 На карті