• Відкриті торги
  • КЕП

Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів

Оголошено тендер

3 200 000.00 UAH
Номер: 09c529e0755444bfbca7c45e37b690c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-26-006264-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Замовник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Очікувана вартість: 3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмна продукція для моніторингу роботи ІТ-сервісів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.10.2021 17:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 200 000.00 UAH