-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання послуг з монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу адміністративної будівлі та спального корпусу №1 Будищенського психоневрологічного інтернату, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с.Будище, вул. Шевченка, 3.
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-012066-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
76132b2d5101465ead06cbc24f2039d9
Внутрішній номер закупівлі:
12241774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-012066-a
Замовник:
Будищенський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189825
-
Адреса:
20213, Україна, Черкаська область, с.Будище, в.Шевченка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радванський Юрій Володимирович 380474020118 budinternat20213@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 16:24 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 16:24 - 17.11.2021 00:00
Аукціон:
з 17.11.2021 14:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється після підписання Замовником Акту здачі-приймання наданих послуг протягом 7 банківських днів у безготівковій формі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг з монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу адміністративної будівлі та спального корпусу №1 Будищенського психоневрологічного інтернату, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с.Будище, вул. Шевченка, 3.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВІКТОРІЯ ЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42925741
-
Контактна особа:
Вікторія Береза +380634057797 vk-office@ukr.net
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ХОМЕНКА, будинок 7, кімната 205
Початкова пропозиція
318 946.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 946.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0