• Відкриті торги
  • КЕП

Надання послуг з монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу адміністративної будівлі та спального корпусу №1 Будищенського психоневрологічного інтернату, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с.Будище, вул. Шевченка, 3.

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 5a02020ced8c416ba1af00a81ef2e807
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-01-004412-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Будищенський психоневрологічний інтернат
Замовник: Будищенський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Надання послуг з монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу адміністративної будівлі та спального корпусу №1 Будищенського психоневрологічного інтернату, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с.Будище, вул. Шевченка, 3.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.11.2021 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH