-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони з монтажем
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-009287-a
Завершена
159 690.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 2 200.00 UAH
Номер:
a7cbb2cba0ad47c18f40da9a104365f1
Внутрішній номер закупівлі:
12202968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-009287-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 690.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 15:56 - 04.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 15:56 - 14.11.2021 18:00
Аукціон:
15.11.2021 14:02 - 15.11.2021 14:25
Період кваліфікації:
15.11.2021 14:25 - 19.11.2021 16:46
Період завантаження договору:
19.11.2021 16:46 - 09.12.2021 16:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець сплачує Постачальнику загальну вартість Товару після поставки його в повному обсязі, а також надання супутніх послугу, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної та Акту приймання – передачі наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Камера відео нагляду DAHUA DH-IPC-1431SP-S4 (2.8mm) або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Панель виклику на 2 абонента - DAHUA DHI-VTO3211D-P2-S2 2Мр IP або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Монітор домофона, DAHUA DHI-VTH5221EW-H 7" SIP IP або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
PoE комутатор 8-ми портовий, DAHUA DH-PFS3010-8GT-96 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Контролер U-Prox IP400 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
U-Prox SL steel - зчитувач зовнішній або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Шлагбаум NICE WIDE M (4м.) зі стрілою. або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Фотоелемент NICE BF (приймач-передавач) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Радіо пульт NICE Flo4RE (4 кнопки) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Акумулятор 7 А/Г, 12В.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гігабітний PoE комутатор 8-ми портовий MikroTik CRS112-8P-4S-IN або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Комутатор L3 Gigabit Ethernet PoE Mikrotik CRS328-24P-4S+RM або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
SFP модуль MikroTik S-85DLC05D або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кабель віта пара 4P 24 AWG PE B Pul Box 305 м (зовнішній)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Приймач для радіо пультів в шлагбаум NICE
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кабель 6*0.22U-Cu бухта 100м
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Коробка розподільна 300*250*120мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Коробка розподільна 200*150*80мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Труба поліетіленова 32
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кронштейн (стійка) для зчитувачів
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кронштейн (стійка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кронштейн (стійка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
Оскарження: 19.11.2021 16:46 - 30.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Оскарження: 19.11.2021 16:46 - 30.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
159 690.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2021 16:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43193268
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380507221209 systemybezpeky@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Початкова пропозиція
158 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
6913d86cc15f43f5952b0b00d75b82c7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-28-009287-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Номер договору:
243-25/1
Сума договору:
154 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
128 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
03.12.2021 15:57
Статус:
Виконаний