• Відкриті торги
  • КЕП

Системи та пристрої нагляду та охорони з монтажем

154 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6913d86cc15f43f5952b0b00d75b82c7
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-28-009287-a-a1
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Постачальник: ТОВ "АВССПЕЦБУД"
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Номер договору: 243-25/1
Дата підписання: 03.12.2021 15:57
Період дії договору: 03.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 154 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 666.66 UAH)
Оплачено: 154 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 666.66 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Камера відео нагляду DAHUA DH-IPC-1431SP-S4 (2.8mm) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Панель виклику на 2 абонента - DAHUA DHI-VTO3211D-P2-S2 2Мр IP або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Монітор домофона, DAHUA DHI-VTH5221EW-H 7" SIP IP або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
PoE комутатор 8-ми портовий, DAHUA DH-PFS3010-8GT-96 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Контролер U-Prox IP400 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
U-Prox SL steel - зчитувач зовнішній або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Шлагбаум NICE WIDE M (4м.) зі стрілою. або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Фотоелемент NICE BF (приймач-передавач) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Радіо пульт NICE Flo4RE (4 кнопки) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Акумулятор 7 А/Г, 12В.
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Гігабітний PoE комутатор 8-ми портовий MikroTik CRS112-8P-4S-IN або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Комутатор L3 Gigabit Ethernet PoE Mikrotik CRS328-24P-4S+RM або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
SFP модуль MikroTik S-85DLC05D або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Кабель віта пара 4P 24 AWG PE B Pul Box 305 м (зовнішній)
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Приймач для радіо пультів в шлагбаум NICE
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Кабель 6*0.22U-Cu бухта 100м
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Коробка розподільна 300*250*120мм
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Коробка розподільна 200*150*80мм
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Труба поліетіленова 32
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Кронштейн (стійка) для зчитувачів
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Кронштейн (стійка)
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті
Кронштейн (стійка)
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м.Київ, вулиця Хрещатик, 26 На карті