• Відкриті торги
  • КЕП

Системи та пристрої нагляду та охорони з монтажем

Оголошено тендер

159 690.50 UAH
Номер: 4d84e935cde94072bb08dcb300a0f09a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-22-002343-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 159 690.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи та пристрої нагляду та охорони з монтажем
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.10.2021 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума159 690.50 UAH