-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-001670-b
Завершена
408 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 040.00 UAH
Номер:
8770516d1d624aa9a835420117ffba1a
Внутрішній номер закупівлі:
12196969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-001670-b
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Копитко Ігор Євгенович +380325921230 yavvoda.fin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 040.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 160.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 13:31 - 03.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 13:31 - 13.11.2021 23:55
Аукціон:
15.11.2021 15:53 - 15.11.2021 16:16
Період кваліфікації:
15.11.2021 16:16 - 19.11.2021 18:08
Період завантаження договору:
19.11.2021 18:08 - 09.12.2021 18:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленої (спожитої) електричної енергії, на підставі Акту приймання-передачі електричної енергії та виставленого Постачальником рахунку на оплату, у строк, до кінця місяця наступного за звітним.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
Оскарження: 19.11.2021 18:08 - 30.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Сергій Бондарчук +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Оскарження: 19.11.2021 18:08 - 30.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
386 980.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 999.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2021 18:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович 380322595959 tender@lvivenergozbut.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Початкова пропозиція
387 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
0769d0f937dd4d668ff33398bfbf9134
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-28-001670-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Сергій Бондарчук +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Номер договору:
30/11/21
Сума договору:
371 999.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
309 999.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
30.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний