-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
408 000.00
UAH
Номер:
7ebf191f00c0460fb4d91fa293e3f5e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-28-003928-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
408 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
28.10.2021 11:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума408 000.00 UAH