-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
371 999.10
UAH з ПДВ
Номер:
0769d0f937dd4d668ff33398bfbf9134
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-28-001670-b-b1
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Контактна особа:
Копитко Ігор Євгенович +380325921230 yavvoda.fin@gmail.com
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Сергій Бондарчук +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
30/11/21
Дата підписання:
30.11.2021 00:00
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
371 999.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 999.85 UAH)
Оплачено:
327 866.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 644.48 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
85000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації