-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп’ютер - моноблок
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-011799-a
Завершена
3 333 985.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 669.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 669.93 UAH
Номер:
104959c4c69146a286361578b016102b
Внутрішній номер закупівлі:
12185020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-011799-a
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Ярова +380686852680 savaanna1654@gmail.com https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 333 985.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 669.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
33 339.85 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 17:56 - 08.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2021 17:56 - 18.11.2021 17:00
Аукціон:
19.11.2021 12:11 - 19.11.2021 12:35
Період кваліфікації:
19.11.2021 12:35 - 24.11.2021 14:16
Період завантаження договору:
24.11.2021 14:16 - 14.12.2021 14:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем після пред'явлення Постачальником накладної на оплату товару. Покупець здійснює оплату Постачальнику на підставі накладної протягом 10 (десяти) банківських днів шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер - моноблок
Кількість
145 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯДРО ЕЛЕКТРОНІКА"
Оскарження: 24.11.2021 14:16 - 05.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37365760
-
Контактна особа:
Помогайбо Андрій 380505028011 PHILATOVA.ANA@GMAIL.COM http://yadro.in.ua/
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАКУЛІНА, будинок 9/13
Оскарження: 24.11.2021 14:16 - 05.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 331 230.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 314 555.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2021 14:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРМАК ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2953710545
-
Контактна особа:
Ярмак Вікторія 380679843554 V.SEMENIHINA@META.UA
-
Адреса:
Україна, 61027, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КРИЧЕВСЬКОГО, будинок 34, квартира 71
Початкова пропозиція
3 333 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 316 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a2b5e5467e34209ab1771851e6ee672
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-011799-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯДРО ЕЛЕКТРОНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37365760
-
Контактна особа:
Помогайбо Андрій 380505028011 PHILATOVA.ANA@GMAIL.COM http://yadro.in.ua/
-
Адреса:
Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАКУЛІНА, будинок 9/13
Номер договору:
17606
Сума договору:
3 314 555.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 762 129.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.12.2021 14:00
Статус:
Виконаний