• Відкриті торги
  • КЕП

Персональний комп’ютер - моноблок

3 314 555.00 UAH з ПДВ
Номер: 2a2b5e5467e34209ab1771851e6ee672
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-27-011799-a-a1
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯДРО ЕЛЕКТРОНІКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 17606
Дата підписання: 07.12.2021 14:00
Період дії договору: 07.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 3 314 555.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 552 425.83 UAH)
Оплачено: 3 314 552.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 552 425.35 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер - моноблок
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 145 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16 На карті

Внесені зміни

    Номер: 3b91ab6dc75240d1bbf1ae504b8562e8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 07.12.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Ду к 17606.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: da7580ac0df446a79c13b275c727ae3e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.12.2021 10:10
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №2 до 17606.pdf
p7s
sign.p7s