• Відкриті торги
  • КЕП

Персональний комп’ютер - моноблок

Оголошено тендер

3 333 985.00 UAH
Номер: 3f71094579d244cbba1f171537ed8520
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-27-011458-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Очікувана вартість: 3 333 985.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональний комп’ютер - моноблок
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.10.2021 17:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп’ютер - моноблок
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 145 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 333 985.00 UAH