-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
21Т-279_38410000-2 - Лічильні прилади (Комплект приладів вимірювання та моніторингу витоків метану (Лот №1 - 38410000-2 - Лічильні прилади (Тепловізор-детектор витоків газів вибухозахищений); (Лот №2 - 38410000-2 - Лічильні прилади (Пробовідбірник витоків газів Hi-Flow або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-10-26-009924-b
Завершена
17 183 870.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 37 610.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 37 610.00 UAH
Номер:
107601c281af494a9e90a7bb8b66908a
Внутрішній номер закупівлі:
12157680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-26-009924-b
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Тітков Василь +380444860159 vasyl.titkov@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Ліпіцький +380444612505 bohdan.lipitskyi@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 183 870.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2021 15:34 - 17.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2021 15:34 - 27.11.2021 15:00
Період прекваліфікації:
27.11.2021 15:02 - 29.12.2021 00:00
Аукціон:
29.12.2021 11:58 - 29.12.2021 12:32
Період кваліфікації:
29.12.2021 12:32 - 11.01.2022 09:03
Період завантаження договору:
11.01.2022 09:01 - 31.01.2022 09:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴13 422 870.00 Лот №1 - 38410000-2 - Лічильні прилади (Тепловізор-детектор витоків газів вибухозахищений)
- Лот №2 ₴3 761 000.00 Лот №2 - 38410000-2 - Лічильні прилади (Пробовідбірник витоків газів Hi-Flow або еквівалент)