-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комплект приладів вимірювання та моніторингу витоків метану ( Лот №1 - СРV за ДК 021:2015 – 38410000-2 Лічильні прилади(Тепловізор-детектор витоків газів вибухозахищений); Лот №2 - СРV за ДК 021:2015 – 38410000-2 Лічильні прилади(Пробовідбірник витоків газів Hi-Flow або еквівалент))
Оголошено тендер
17 183 870.00
UAH
Номер:
bf7ce76a2ff8404b894816ea341ad6b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-008851-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
17 183 870.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект приладів вимірювання та моніторингу витоків метану ( Лот №1 - СРV за ДК 021:2015 – 38410000-2 Лічильні прилади(Тепловізор-детектор витоків газів вибухозахищений); Лот №2 - СРV за ДК 021:2015 – 38410000-2 Лічильні прилади(Пробовідбірник витоків газів Hi-Flow або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38410000-2 Лічильні прилади
Дата опублікування:
19.10.2021 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 183 870.00 UAH