-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двері з монтажем
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-002614-a
Завершена
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер:
2ab78599971346d5973080b65eaba5b5
Внутрішній номер закупівлі:
12132810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-002614-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Москаленко Олександр Вікторович +380445139864 koledjtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 025.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2021 15:24 - 31.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2021 15:24 - 10.11.2021 08:30
Аукціон:
11.11.2021 13:00 - 11.11.2021 13:29
Період кваліфікації:
11.11.2021 13:29 - 11.11.2021 15:29
Період завантаження договору:
11.11.2021 15:29 - 01.12.2021 15:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двері з монтажем
Кількість
10 найменувань
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДКОМПЛЕКТ "
Оскарження: 11.11.2021 15:29 - 22.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20602646
-
Контактна особа:
Губатий Олександр Кузьмич +380672318596 viking-@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, 08500, Київська обл., місто Фастів, вул.Білоцерківська, будинок 1
Оскарження: 11.11.2021 15:29 - 22.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
163 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2021 15:29
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОРІЯ-В"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41716575
-
Контактна особа:
"Глорія-В" ТОВ 380432524639 TOV.GLORIA.TENDER@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця, ПИСАРЄВА, будинок 3, квартира 83
Початкова пропозиція
177 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
44
Скарги
0
ФОП ЛІВАНДОВСЬКИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2127209358
-
Контактна особа:
Лівандовський Олег Миколайович +380934967834 Livandovskyi_ol@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, 08500, Київська обл., місто Фастів, вул.Київська, будинок 45
Початкова пропозиція
203 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
fdccd5090b2e4ca19f2a63b905c3c680
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-002614-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДКОМПЛЕКТ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
20602646
-
Контактна особа:
Губатий Олександр Кузьмич +380672318596 viking-@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, 08500, Київська обл., місто Фастів, вул.Білоцерківська, будинок 1
Номер договору:
ВСП-241
Сума договору:
163 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
136 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
26.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний