-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері з монтажем
Оголошено тендер
205 000.00
UAH
Номер:
33ac3caad9d94aff88a3e91db5d69894
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-25-007690-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері з монтажем
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.10.2021 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері з монтажем
Кількість
10 найменувань
Період постачання
до 30.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума205 000.00 UAH