-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері з монтажем
163 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdccd5090b2e4ca19f2a63b905c3c680
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-002614-a-b1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Контактна особа:
Москаленко Олександр Вікторович +380445139864 koledjtender@gmail.com
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДКОМПЛЕКТ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
20602646
-
Контактна особа:
Губатий Олександр Кузьмич +380672318596 viking-@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, 08500, Київська обл., місто Фастів, вул.Білоцерківська, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ВСП-241
Дата підписання:
26.11.2021 00:00
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
163 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 316.67 UAH)
Оплачено:
163 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 316.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двері з монтажем
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 найменувань
Період постачання
до 30.11.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ВСП "ОФК ім. І. Піддубного НУФВСУ"
IBAN:UA908201720343170001000142903
ТОВ "Будкомплект"
IBAN:UA703052990000026008010116257
Сума
17530.00 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2021 12:49
Док-ти
1
ВСП "ОФК ім. І. Піддубного НУФВСУ"
IBAN:UA908201720343170001000142903
ТОВ "Будкомплект"
IBAN:UA703052990000026008010116257
Сума
146370.00 UAH
Статус
Оплачений
24.12.2021 12:49
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
a59970ffc2d6487f9cadb645ae167f46
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення строку виробництва продукції, у зв'язку з відсутністю сировини.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано