• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Гранули паливні

Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету, кошти власного бюджету (кошти від господарської діяльності підприємства)

Завершена

1 575 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 756.00 UAH
Номер: df4e5819fd2846cbb4528a371ec71d6d
Внутрішній номер закупівлі: 12113439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-23-001102-c   
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Леонова Тетяна Олександрівна +380577398102 vz_tp_hnuvs@ukr.net http://univd.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 575 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 756.00 UAH
Період уточнення: 23.10.2021 14:32 - 29.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2021 14:32 - 08.11.2021 00:00
Аукціон: 08.11.2021 13:31 - 08.11.2021 13:54
Період кваліфікації: 08.11.2021 13:54 - 09.11.2021 13:31
Період завантаження договору: 09.11.2021 13:31 - 29.11.2021 13:31
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 303 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Льва Ландау, буд. 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"

Оскарження: 09.11.2021 13:31 - 20.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 575 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 559 840.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2021 13:31
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0
ФОП "НЕРЕЗ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ "
Початкова пропозиція 1 575 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 559 844.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 97092c67b92943d28cffc2c420073407
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-23-001102-c-a1
Постачальник: ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Номер договору: 498
Сума договору: 1 559 840.97 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 29.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
498_ДУ 1_Гранули паливні_1 559 840_97.pdf
p7s
sign.p7s