-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
1 559 840.97
UAH без ПДВ
Номер:
97092c67b92943d28cffc2c420073407
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-23-001102-c-a1
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Контактна особа:
Леонова Тетяна Олександрівна +380577398102 vz_tp_hnuvs@ukr.net http://univd.edu.ua/
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2376001139
-
Контактна особа:
Олександр Мікляєв +380737355382 office@pelletaua.com
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 37, квартира 239
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
498
Дата підписання:
29.11.2021 00:00
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 559 840.97 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 559 840.97 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Кількість
277.3995 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c0c9241e0bb1415196a651debb6b949f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано