-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
Оголошено тендер
1 575 600.00
UAH
Номер:
5b353c07154b467289954ba80f0df7d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-23-002224-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 575 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гранули паливні
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
23.10.2021 14:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гранули паливні
Кількість
303 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 575 600.00 UAH