-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік натуральний)
Тендер Prozorro UA-2021-10-22-012816-b
Завершена
501 364.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 013.64 UAH
мін. крок: 1% або 5 013.64 UAH
Номер:
a2f5f812fe9748d399549166b3586aee
Внутрішній номер закупівлі:
12103285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-22-012816-b
Замовник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крічфалуші Юрій Андрійович +380960897470 jurakrichi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
501 364.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 013.64 UAH
Період уточнення:
22.10.2021 18:24 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2021 18:24 - 12.11.2021 01:00
Аукціон:
15.11.2021 14:52 - 15.11.2021 15:15
Період кваліфікації:
15.11.2021 15:15 - 09.12.2021 10:54
Період завантаження договору:
09.12.2021 10:54 - 29.12.2021 10:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сік натуральний
Кількість
17229 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, вул. Копанська, 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ІСАЄВИЧ ЯНА МИХАЙЛІВНА"
Оскарження: 09.12.2021 10:54 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2821516389
-
Контактна особа:
Яна Ісаєвич +380983859672 yanaisaevichfop@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський р-н, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ ПЕТЕФІ, будинок 1
Оскарження: 09.12.2021 10:54 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
500 502.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 502.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2021 10:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ФОП "НЕМЧЕНКО ДМИТРО КОСТЯНТИНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2227801959
-
Контактна особа:
Дмитро Немченко +380684135102 nemcenko968@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський р-н, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ ВИСОЦЬКА, будинок 69
Початкова пропозиція
501 364.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 364.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
422f3470b87c4ecdacac780fa5259a44
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-012816-b-b1
Постачальник:
ФОП "ІСАЄВИЧ ЯНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2821516389
-
Контактна особа:
Яна Ісаєвич +380983859672 yanaisaevichfop@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський р-н, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ ПЕТЕФІ, будинок 1
Номер договору:
16
Сума договору:
500 502.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний