-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік натуральний)
500 502.45
UAH без ПДВ
Номер:
422f3470b87c4ecdacac780fa5259a44
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-012816-b-b1
Замовник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Контактна особа:
Крічфалуші Юрій Андрійович +380960897470 jurakrichi@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ІСАЄВИЧ ЯНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2821516389
-
Контактна особа:
Яна Ісаєвич +380983859672 yanaisaevichfop@gmail.com
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградівський р-н, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ ПЕТЕФІ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
05.01.2022 00:00
Період дії договору:
05.01.2022 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору:
500 502.45 UAH без ПДВ
Оплачено:
287 516.78 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сік натуральний
Кількість
17229 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
90300, Україна, Закарпатська область, місто Виноградів, вул. Копанська, 10
На карті
Внесені зміни
- Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
Номер:
46d9b6bb4f294d5d8b45eabcd805b54f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У відповідності до п. 13.13.7 Договору, ст.. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі цінової довідки від 13.12.2022р. № В-520 виданої Івано-Франківською торгово-промисловою палатою, та у зв'язку з збільшенням цін на ринку Сторони вирішили збільшити ціну за одиницю товару в межах 10 %, а саме внесли зміни до п.7.6. Договору №16 від 05 січня 2022 року, та виклали його у новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
dad72c898c1e4024b33ab644952e2859
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі п.13.13.8 Договору, Сторони вирішили продовжити дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2023 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
52a87544d67e45f3b03559c52bd48856
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони вирішили продовжити дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2023 року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано