-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік натуральний)
Оголошено тендер
501 364.00
UAH
Номер:
79f36d01e3084604b29813bc48247386
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-22-012610-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
501 364.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (сік натуральний)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.10.2021 15:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сік натуральний
Кількість
17229 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума501 364.00 UAH