-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2021-10-22-012773-b
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Завершена
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер:
ec864b03ecb14cfea6010fdf6be42d7b
Внутрішній номер закупівлі:
12103206
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-22-012773-b
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Додаткова контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380380380676 lagamba@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 844.85 UAH
Період уточнення:
22.10.2021 18:14 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2021 18:14 - 22.11.2021 00:00
Період прекваліфікації:
22.11.2021 00:02 - 28.11.2021 00:00
Аукціон:
30.11.2021 11:30 - 30.11.2021 11:53
Період кваліфікації:
30.11.2021 11:53 - 30.11.2021 19:06
Період завантаження договору:
30.11.2021 19:06 - 20.12.2021 19:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ілта Львів
Оскарження: 30.11.2021 19:06 - 11.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Оскарження: 30.11.2021 19:06 - 11.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 367 980.00 UAH без ПДВ /
3 367 980.00 UAH без ПДВ
3 367 980.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВ Цітіус С
×
-
Код ЄДРПОУ:
37488769
-
Контактна особа:
Ярцева Ольга Олегівна +380664189919 officecitius@gmail.com http://citius-auto.com
-
Адреса:
72310, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 172/2
Початкова пропозиція
3 368 970.00 UAH без ПДВ /
3 368 970.00 UAH без ПДВ
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.11.2021 17:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
f797537a8d23474baa71c2738f8c84a8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-012773-b-b1
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Номер договору:
1006
Сума договору:
3 367 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний