-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
3 367 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
f797537a8d23474baa71c2738f8c84a8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-22-012773-b-b1
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Ілта Львів
×
-
Код ЄДРПОУ:
20797696
-
Контактна особа:
Кравець Степан Ярославович +380322987527 s.kravets@ilta.lviv.ua http://peugeot-lviv.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Чайковського, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1006
Дата підписання:
13.12.2021 00:00
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
3 367 980.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 367 980.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
414f70daa68f4f9a8c726c0aab57d629
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, а саме:уточнення реквізитів Сторін
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
15.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
de4117cfd992468cb3d67d7d2c59a70c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
15.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано