• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби

Оголошено тендер

3 368 970.00 UAH
Номер: 4bd0a4ab65c5482493abb51045759750
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-22-002908-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Замовник: Головне управління Національної поліції у Львівській області
Очікувана вартість: 3 368 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Примітки: Місцезнаходження замовника: пл. Генерала Григоренка, 3, м. Львів, 79007; код ЄДРПОУ 40108833; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону.Закупівля проводиться в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представленого Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.10.2021 17:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування (Автомобіль спеціалізований з панцеровим захистом ПЗСА-4 для перевезення особового складу) Equipped vehicle for corpsof operation suddent action (Specialized vehicle with armor protection PZSA-4 for personnel transportation) за кодом ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Код ДК 021:2015: 34136000-9 Фургони
Кількість 1 штуки
Період постачання до 20.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти в рамках проєкту „Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представленого Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00
Сума3 368 970.00 UAH