-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення у готелях
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-012571-b
Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою.
Завершена
341 425.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 708.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 708.00 UAH
Номер:
8792c4bd5f21420a9b8fb990b6adcab7
Внутрішній номер закупівлі:
12078552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-012571-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена АРТЮХОВА +380508439138 sckramatorsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
341 425.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 708.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 16:53 - 30.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 16:53 - 09.11.2021 00:00
Аукціон:
09.11.2021 12:45 - 09.11.2021 13:08
Період кваліфікації:
09.11.2021 13:08 - 10.11.2021 10:13
Період завантаження договору:
10.11.2021 10:13 - 30.11.2021 10:13
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник проводить оплату за фактом надання послуг, протягом 30 календарних днів з дати підписання Актів здавання-приймання наданих послуг, шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Виконавця. Але, у разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на свій реєстраційний рахунок. Датою оплати вважається дата списання грошових коштів з поточного рахунку Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення у готелях
Кількість
343 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84300, Україна, Донецька область, в межах території України, в межах території України
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 10.11.2021 10:13 - 21.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37332997
-
Контактна особа:
Юлія Слива +380673244128 julia.slyva@reikartz.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 39-Г, ЛІТ.А
Оскарження: 10.11.2021 10:13 - 21.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
341 285.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 396.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2021 10:13
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКВАВІТА-ТУР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34538743
-
Контактна особа:
Артур Коротчук 380504113033 PARTNER@AQUAVITA.UA http://lcc-aquavita.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, будинок 3 А, квартира 42
Початкова пропозиція
333 503.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
333 503.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
c43aa6725e5440349a57b0cbe0860f4f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-21-012571-b-a1
Постачальник:
ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37332997
-
Контактна особа:
Юлія Слива +380673244128 julia.slyva@reikartz.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 39-Г, ЛІТ.А
Номер договору:
08/11/21
Сума договору:
333 396.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.11.2021 09:00
Статус:
Виконаний