• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з розміщення у готелях

333 396.00 UAH без ПДВ
Номер: c43aa6725e5440349a57b0cbe0860f4f
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-21-012571-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
Постачальник: ТОВ "РЕЙКАРЦ ТРЕВЕЛ УКРАЇНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАналіз за цим CPV
Номер договору: 08/11/21
Дата підписання: 30.11.2021 09:00
Період дії договору: 30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 333 396.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 333 396.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення у готелях
Код ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
Кількість 343 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84300, Україна, Донецька область, в межах території України, в межах території України На карті