-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з розміщення у готелях
Оголошено тендер
341 425.00
UAH
Номер:
a29fe48081224fc2b3df1872b28a98b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-21-012629-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44162618
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вулиця Стуса Василя, буд.66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
341 425.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення у готелях
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55110000-4 Послуги з розміщення у готелях
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.10.2021 16:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розміщення у готелях
Кількість
343 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума341 425.00 UAH