• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»

Розрахунок за поставлений Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дати підписання Покупцем видаткової накладної на фактично поставлену окрему партію Товару. Вид предмета закупівлі:Товари. Місце доставки: 04070 Україна м. Київ Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс». Забезпечення тендерної пропозиції: 5500 гривень без ПДВ ; Забезпечення виконання умов договору: 0,5 %. Очікувана вартість закупівлі: 557 219,03 гривень з ПДВ.

Завершена

557 219.03 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 6 000.00 UAH
Номер: 488198de20bf4e549824006789bae4c0
Внутрішній номер закупівлі: 12033165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-016261-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Наталя Гуленко +380684594204 povna.natali@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 557 219.03 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 5 500.00 UAH
Період уточнення: 19.10.2021 18:22 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2021 18:22 - 19.11.2021 10:00
Період прекваліфікації: 19.11.2021 10:03 - 30.11.2021 00:00
Аукціон: 01.12.2021 12:32 - 01.12.2021 12:55
Період кваліфікації: 01.12.2021 12:55 - 02.12.2021 10:35
Період завантаження договору: 02.12.2021 10:35 - 22.12.2021 10:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач 16 А 1p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 170 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 16 А 3p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 70 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 20 А 1p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 100 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 25 А 1p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 119 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 25 А 3p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 100 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 50 А 1p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 60 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 50 А 3p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 70 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 63 А 3p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 50 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 100 A 1p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 25 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 100 А 3p С
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 30 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 125 А 3р
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 25 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 160 А 3р
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 25 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 250 А 3р
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 30 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Автоматичний вимикач 400 А 3р
Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Кількість 20 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Вимикач 1-клавішний
Код ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світла
Кількість 307 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Вимикач 2-клавішний
Код ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світла
Кількість 260 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Диференціальний автомат 16A
Код ДК 021:2015: 31214120-6 Заземлювальні вимикачі
Кількість 103 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Диференціальний автомат 25A
Код ДК 021:2015: 31214120-6 Заземлювальні вимикачі
Кількість 100 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Запобіжник 50 А габаріт 0
Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники
Кількість 100 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Запобіжник 100 А габаріт 2
Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники
Кількість 150 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Запобіжник 200 А габаріт 2
Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники
Кількість 170 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Запобіжник 400 А габаріт 2
Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники
Кількість 50 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Запобіжник 630 А габаріт 3
Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники
Кількість 50 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Корпус під 1-2 автомата з кришкою
Код ДК 021:2015: 31219000-4 Захисні коробки
Кількість 297 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Щит освітлення на 12 модулів зовнішньої установки
Код ДК 021:2015: 31219000-4 Захисні коробки
Кількість 40 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Щит освітлення на 36 модулів зовнішньої установки
Код ДК 021:2015: 31219000-4 Захисні коробки
Кількість 20 штуки
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс» На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП «БОЯРСЬКІ РЯДИ»
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
24.11.2021 17:06
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги 12
Документи 6
Скарги 0
ТОВ "ЕЛЕКТРО ПОСТАВКА КОМПЛЕКС"

Оскарження: 02.12.2021 10:35 - 13.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 484 878.96 UAH з ПДВ /
478 878.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.11.2021 17:04
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2021 10:35
Відповіді на вимоги 12
Документи 36
Скарги 0
ПП "Аметист"
Початкова пропозиція 496 000.00 UAH з ПДВ /
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
24.11.2021 17:04
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 146242fe611d4f0794acb5ee8edfaa6a
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-19-016261-c-c1
Постачальник: ТОВ "ЕЛЕКТРО ПОСТАВКА КОМПЛЕКС"
Номер договору: 52.21-325
Сума договору: 478 878.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 399 065.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 21.12.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
52.21-325.pdf
p7s
sign.p7s