-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
478 878.00
UAH з ПДВ
Номер:
146242fe611d4f0794acb5ee8edfaa6a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-19-016261-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Контактна особа:
Наталя Гуленко +380684594204 povna.natali@gmail.com
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЕЛЕКТРО ПОСТАВКА КОМПЛЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40170358
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Новосілки, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА , будинок 2, корпус А
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Номер договору:
52.21-325
Дата підписання:
21.12.2021 10:00
Період дії договору:
21.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
478 878.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 813.00 UAH)
Оплачено:
11 332.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 888.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач 16 А 1p С
Кількість
170 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 16 А 3p С
Кількість
70 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 20 А 1p С
Кількість
100 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 25 А 1p С
Кількість
119 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 25 А 3p С
Кількість
100 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 50 А 1p С
Кількість
60 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 50 А 3p С
Кількість
70 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 63 А 3p С
Кількість
50 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 100 A 1p С
Кількість
25 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 100 А 3p С
Кількість
30 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 125 А 3р
Кількість
25 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 160 А 3р
Кількість
25 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 250 А 3р
Кількість
30 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Автоматичний вимикач 400 А 3р
Кількість
20 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Вимикач 1-клавішний
Кількість
307 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Вимикач 2-клавішний
Кількість
260 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Диференціальний автомат 16A
Кількість
103 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Диференціальний автомат 25A
Кількість
100 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Запобіжник 50 А габаріт 0
Кількість
100 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Запобіжник 100 А габаріт 2
Кількість
150 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Запобіжник 200 А габаріт 2
Кількість
170 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Запобіжник 400 А габаріт 2
Кількість
50 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Запобіжник 630 А габаріт 3
Кількість
50 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Корпус під 1-2 автомата з кришкою
Кількість
297 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Щит освітлення на 12 модулів зовнішньої установки
Кількість
40 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті
Щит освітлення на 36 модулів зовнішньої установки
Кількість
20 штука
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, Філії та відокремлені підрозділи КП «Київпастранс»
На карті