-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Оголошено тендер
557 219.03
UAH
Номер:
d86642f4c420494abe342f2441e816fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-012671-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
557 219.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
19.10.2021 17:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума557 219.03 UAH