• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Меблі та приспособи різні

Завершена

572 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 723.00 UAH
Номер: be2f5f563526438d9d9144d0fb341ed0
Внутрішній номер закупівлі: 11989029
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-15-001920-c   
Замовник: Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
Контактна особа: Данильченко Тетяна Валентинівна +380567674665 petryk.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 572 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 723.00 UAH
Період уточнення: 15.10.2021 19:33 - 21.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2021 19:33 - 31.10.2021 00:00
Аукціон: 01.11.2021 12:59 - 01.11.2021 13:22
Період кваліфікації: 01.11.2021 13:22 - 08.11.2021 19:37
Період завантаження договору: 08.11.2021 19:37 - 28.11.2021 19:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект меблів для оснащення кабінету
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 51812, Україна, Дніпропетровська область, с.Іванівка, вул.Центральна,78в, На карті
Стінка комбінована для навчального кабінету початкової школи
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 8 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 51800, Україна, Дніпропетровська область, за адресами закладів освіти, 1.Лобойківський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Кооперативна ,9,с.Лобойківка, Дніпропетровська область, 51830) 2. Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Калинова, 2 с. Чаплинка, Дніпропетровська область, 51820) ;3.Курилівський ліцей Петриківської селищної ради(Макаренка,2, смт Курилівка, Дніпропетровська область, 51840) 4. Шульгівський ліцей Петриківської селищної ради (вул. Центральна,103, с. Шульгівка,Дніпропетровська область, 51810) 5. Іванівський ліцей Петриківської селищної ради (Вул.Центральна,78в, с. Іванівка,Дніпропетровська область,51812) 6. Хутірський ліцей Петриківської селищної ради ( Вул. Шкільна, 4,с.Хутірське, Дніпропетровська область, 51800) 7. Петриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул.Шевченка, 3,смт Петриківка, Дніпропетровська область, 51800) 8. Малопетриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул. Шкільна, 3,с.Мала Петриківка,Дніпропетровська область, 51800) На карті
Комплект стіл вчителя з тумбою помічником до столу вчителя
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 10 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 51800, Україна, Дніпропетровська область, за адресами закладів освіти, 1.Лобойківський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Кооперативна ,9,с.Лобойківка, Дніпропетровська область, 51830) 2. Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Калинова, 2 с. Чаплинка, Дніпропетровська область, 51820) ;3.Курилівський ліцей Петриківської селищної ради(Макаренка,2, смт Курилівка, Дніпропетровська область, 51840) 4. Шульгівський ліцей Петриківської селищної ради (вул. Центральна,103, с. Шульгівка,Дніпропетровська область, 51810) 5. Іванівський ліцей Петриківської селищної ради (Вул.Центральна,78в, с. Іванівка,Дніпропетровська область,51812) 6. Хутірський ліцей Петриківської селищної ради ( Вул. Шкільна, 4,с.Хутірське, Дніпропетровська область, 51800) 7. Петриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул.Шевченка, 3,смт Петриківка, Дніпропетровська область, 51800) 8. Малопетриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул. Шкільна, 3,с.Мала Петриківка,Дніпропетровська област,51800); 9.Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831) На карті
Комплект шафа для посібників чотирьохдверна з полицею кутовою
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 2 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 51831, Україна, Дніпропетровська область, с.Єлизаветівка, Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831) На карті
Шафа дитяча для роздяння 5-и секційна
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 8 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 51831, Україна, Дніпропетровська область, с.Єлизаветівка, Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАТЕР КАН"

Оскарження: 08.11.2021 19:37 - 19.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 572 274.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
572 274.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 19:37
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0
Фізична особа-підприємець "БРИСКІНА ОКСАНА ВАСИЛІВНА"
Початкова пропозиція 572 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
572 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 8ac38a846f1f432a849ef14804d9a6b8
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-15-001920-c-c1
Постачальник: ТОВ "ПАТЕР КАН"
Номер договору: 109
Сума договору: 572 274.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 476 895.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 26.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
звіт
p7s
sign.p7s