• Відкриті торги
  • КЕП

Меблі та приспособи різні

Оголошено тендер

572 300.00 UAH
Номер: 87c00719c7a8457fb674b56325f96087
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-15-001615-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
Замовник: Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
Очікувана вартість: 572 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі та приспособи різні
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.10.2021 17:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект меблів для оснащення кабінету Іванівського ліцею
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 1 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Стінка комбінована для навчального кабінету початкової школи
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 8 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Комплект стіл вчителя з тумбою помічником до столу вчителя
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 10 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Комплект шафа для посібників чотирьохдверна з полицею кутовою
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 2 комплект
Період постачання до 15.12.2021
Шафа дитяча для роздяння 5-и секційна
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 8 штуки
Період постачання до 15.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзалишок освітньої субвенції ,який склався на 01.01.2021р.
Сума572 300.00 UAH