-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
572 274.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ac38a846f1f432a849ef14804d9a6b8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-15-001920-c-c1
Замовник:
Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664633
-
Контактна особа:
Данильченко Тетяна Валентинівна +380567674665 petryk.osvita@gmail.com
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Петриківка, проспект Петра Калнишевського 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПАТЕР КАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084561
-
Контактна особа:
Владислав Резворович +380688925228 promebel2021@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 65
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
109
Дата підписання:
26.11.2021 00:00
Період дії договору:
26.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
572 274.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 95 379.00 UAH)
Оплачено:
502 581.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 763.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект меблів для оснащення кабінету
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Стінка комбінована для навчального кабінету початкової школи
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, за адресами закладів освіти, 1.Лобойківський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Кооперативна ,9,с.Лобойківка, Дніпропетровська область, 51830) 2. Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Калинова, 2 с. Чаплинка, Дніпропетровська область, 51820) ;3.Курилівський ліцей Петриківської селищної ради(Макаренка,2, смт Курилівка, Дніпропетровська область, 51840) 4. Шульгівський ліцей Петриківської селищної ради (вул. Центральна,103, с. Шульгівка,Дніпропетровська область, 51810) 5. Іванівський ліцей Петриківської селищної ради (Вул.Центральна,78в, с. Іванівка,Дніпропетровська область,51812) 6. Хутірський ліцей Петриківської селищної ради ( Вул. Шкільна, 4,с.Хутірське, Дніпропетровська область, 51800) 7. Петриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул.Шевченка, 3,смт Петриківка, Дніпропетровська область, 51800) 8. Малопетриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул. Шкільна, 3,с.Мала Петриківка,Дніпропетровська область, 51800)
На карті
Комплект стіл вчителя з тумбою помічником до столу вчителя
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51800, Україна, Дніпропетровська область, за адресами закладів освіти, 1.Лобойківський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Кооперативна ,9,с.Лобойківка, Дніпропетровська область, 51830) 2. Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради (вул.Калинова, 2 с. Чаплинка, Дніпропетровська область, 51820) ;3.Курилівський ліцей Петриківської селищної ради(Макаренка,2, смт Курилівка, Дніпропетровська область, 51840) 4. Шульгівський ліцей Петриківської селищної ради (вул. Центральна,103, с. Шульгівка,Дніпропетровська область, 51810) 5. Іванівський ліцей Петриківської селищної ради (Вул.Центральна,78в, с. Іванівка,Дніпропетровська область,51812) 6. Хутірський ліцей Петриківської селищної ради ( Вул. Шкільна, 4,с.Хутірське, Дніпропетровська область, 51800) 7. Петриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул.Шевченка, 3,смт Петриківка, Дніпропетровська область, 51800) 8. Малопетриківська гімназія-філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради (Вул. Шкільна, 3,с.Мала Петриківка,Дніпропетровська област,51800); 9.Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831)
На карті
Комплект шафа для посібників чотирьохдверна з полицею кутовою
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51831, Україна, Дніпропетровська область, с.Єлизаветівка, Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831)
На карті
Шафа дитяча для роздяння 5-и секційна
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51831, Україна, Дніпропетровська область, с.Єлизаветівка, Єлизаветівський ліцей Петриківської селищної ради(Центральна Площа,3, с. Єлизаветівка, Дніпропетровська область, 51831)
На карті