• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну за кодом ДК 021:2015: 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж

Завершена

7 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 75 000.00 UAH
Номер: d7a347d2a3904af9a1f1b53d24bb0dc4
Внутрішній номер закупівлі: 11983746
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-13-006206-c   
Замовник: Міністерство фінансів України
Контактна особа: Мизюк Оксана Михайлівна 380442065922 tender.mfu@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 75 000.00 UAH
Період уточнення: 13.10.2021 17:40 - 04.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.10.2021 17:40 - 14.11.2021 10:00
Період прекваліфікації: 14.11.2021 10:04 - 24.11.2021 00:00
Аукціон: 24.11.2021 14:50 - 24.11.2021 15:19
Період кваліфікації: 24.11.2021 15:19 - 26.11.2021 09:59
Період завантаження договору: 26.11.2021 09:59 - 16.12.2021 09:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Код ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
Кількість 1 послуга
Період постачання до 17.12.2021
Місце постачання 04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, 11 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"

Оскарження: 26.11.2021 09:59 - 07.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 7 332 000.00 UAH з ПДВ /
7 107 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2021 18:30
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 09:59
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Початкова пропозиція 7 395 000.00 UAH з ПДВ /
7 170 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2021 18:30
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 47
Скарги 0
Дочірнє підприємство "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 7 440 000.00 UAH з ПДВ /
7 180 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.11.2021 18:30
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 18a2c5c6e59a46a9a160062b9af47672
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-13-006206-c-a1
Постачальник: ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"
Номер договору: 13110-05/574
Сума договору: 7 107 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 566 881.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 14.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_на_продовження_ГО_комутаторів_CISCO.pdf
p7s
sign.p7s