-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Оголошено тендер
7 500 000.00
UAH
Номер:
bf00fa1f2beb462ca6f91a23c1a45de3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-27-002910-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Міністерство фінансів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013480
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство фінансів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013480
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.09.2021 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума7 500 000.00 UAH