• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну за кодом ДК 021:2015: 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж

7 107 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 18a2c5c6e59a46a9a160062b9af47672
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-13-006206-c-a1
Замовник: Міністерство фінансів України
Постачальник: ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАналіз за цим CPV
Номер договору: 13110-05/574
Дата підписання: 14.12.2021 00:00
Період дії договору: 14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 7 107 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 540 119.00 UAH)
Оплачено: 7 107 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 540 119.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з продовження терміну гарантійного обслуговування активного мережевого обладнання Cisco ІТС Мінфіну
Код ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
Кількість 1 послуга
Період постачання до 17.12.2021
Місце постачання 04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, 11 На карті