-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-003167-b
Завершена
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Номер:
fc4bead8028f424fbc0587e11ba51461
Внутрішній номер закупівлі:
11969111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-003167-b
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408809
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село МОШНИ, вулиця МАКСИМА ПРЕСНЯКОВА, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ОКСАНА ВІКТОРІВНА ШАПОВАЛ +380963639621 moshnusr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 475.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2021 10:55 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 10:55 - 29.10.2021 18:00
Аукціон:
01.11.2021 12:12 - 01.11.2021 12:35
Період кваліфікації:
01.11.2021 12:35 - 05.11.2021 15:32
Період завантаження договору:
05.11.2021 15:32 - 25.11.2021 15:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник повинен здійснити оплату за поставлений товар протягом 20 робочих днів після підписання сторонами товарно-транспортної або видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
19615, Україна, Черкаська область, село Мошни, вул. Максима Преснякова, буд. 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
Оскарження: 05.11.2021 15:32 - 16.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Оскарження: 05.11.2021 15:32 - 16.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
291 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
291 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2021 15:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
ФОП Кирильченко Олеся Анатолїївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863710161
-
Контактна особа:
Кирильченко Олеся Анатоліївна +380380986192 olesya_kirilchenko@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Градинська 11
Початкова пропозиція
293 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
f4a6927b0c78433f89a654ae9a79aeb9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-003167-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Номер договору:
377
Сума договору:
291 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
242 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.11.2021 12:00
Статус:
Підписаний