-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс
291 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4a6927b0c78433f89a654ae9a79aeb9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-003167-b-b1
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408809
-
Контактна особа:
ОКСАНА ВІКТОРІВНА ШАПОВАЛ +380963639621 moshnusr@ukr.net
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село МОШНИ, вулиця МАКСИМА ПРЕСНЯКОВА, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
377
Дата підписання:
16.11.2021 12:00
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
291 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 48 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
19615, Україна, Черкаська область, село Мошни, вул. Максима Преснякова, буд. 13
На карті