-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс
Оголошено тендер
295 000.00
UAH
Номер:
5fb42496fd174ba99456a225f4938a3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-13-003256-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408809
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село МОШНИ, вулиця МАКСИМА ПРЕСНЯКОВА, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408809
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село МОШНИ, вулиця МАКСИМА ПРЕСНЯКОВА, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальний комп’ютерний комплекс
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи 12.10.2021року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.10.2021 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума295 000.00 UAH