-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-001876-a
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Завершена
2 792 955.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 929.55 UAH
мін. крок: 1% або 27 929.55 UAH
Номер:
4eefc66895b1486d9fbb76ff0ff9a43e
Внутрішній номер закупівлі:
11908332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-001876-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Іванівна Гладиш 380971553150 fingrouposvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 792 955.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27 929.55 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 14:36 - 15.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2021 14:36 - 25.10.2021 12:00
Аукціон:
26.10.2021 13:53 - 26.10.2021 14:16
Період кваліфікації:
26.10.2021 14:16 - 29.10.2021 15:03
Період завантаження договору:
29.10.2021 15:03 - 18.11.2021 15:03
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі актів виконаних робіт форми КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт форми КБ-3 проміжними платежами в міру виконання робіт за повністю завершені роботи.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ІНТЕР-БУД-ІНВЕСТ
Оскарження: 29.10.2021 15:03 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35661419
-
Контактна особа:
Румянцева Мар'яна Степанівна +380962715296 ppinterbudinvest@gmail.com
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ДОВГА будинок 39
Оскарження: 29.10.2021 15:03 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
2 241 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 241 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 15:03
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІДНІЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40688207
-
Контактна особа:
Марія Чорна +380677273933 zet.if.ua@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ, будинок 164
Початкова пропозиція
2 792 955.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
96bba2ed8e884664aa6bb9113226cad9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-001876-a-b1
Постачальник:
ПП ІНТЕР-БУД-ІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35661419
-
Контактна особа:
Румянцева Мар'яна Степанівна +380962715296 ppinterbudinvest@gmail.com
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ДОВГА будинок 39
Номер договору:
136
Сума договору:
1 988 121.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 656 768.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2021 00:00 - 01.10.2022 00:00
Дата підписання:
11.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний