-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-001876-a
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Завершена
2 792 955.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 929.55 UAH
мін. крок: 1% або 27 929.55 UAH
Період оскарження:
08.10.2021 14:36 - 21.10.2021 00:00
Нічого не знайдено.