-
Відкриті торги
-
КЕП
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Оголошено тендер
2 792 955.20
UAH
Номер:
fc6b5d8328d34e8a888c35e4139f0d25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-08-007699-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 792 955.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво шкільного спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям в с. Парище Надвірнянського району Івано-Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (ДК 021:2015-45210000-2-Будівництво будівель)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
08.10.2021 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 792 955.20 UAH