-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-005307-b
Доставка товару здійснюється два рази на тиждень, дрібними партіями
Завершена
58 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 292.25 UAH
Номер:
e3877a57ace640c89f571de568d69424
Внутрішній номер закупівлі:
11903777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-005307-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Ковальчук +380987860754 svasko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
292.25 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 12:29 - 15.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2021 12:29 - 25.10.2021 00:00
Аукціон:
25.10.2021 15:00 - 25.10.2021 15:29
Період кваліфікації:
25.10.2021 15:29 - 29.10.2021 11:00
Період завантаження договору:
29.10.2021 11:00 - 18.11.2021 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 30 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі отриманих накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
46023, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Яхван Василь Васильович"
Оскарження: 29.10.2021 11:00 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358920499
-
Контактна особа:
Василь Яхван +380673407856 jahvan.vv@gmail.com
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 32
Оскарження: 29.10.2021 11:00 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
57 715.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 11:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
ФОП ПРУСІК ОКСАНА ЮРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2820411088
-
Контактна особа:
Прусік Оксана 380974469332 0974469332@ukr.net
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.БУДНОГО, будинок 30, квартира 27
Початкова пропозиція
57 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
51 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ФОП Михайлишин Роман Мирославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863804359
-
Контактна особа:
Михайлишин Роман Мирославович +380673347523 Mykhroman78@gmail.com
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Курбаса 7кв 53
Початкова пропозиція
58 275.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 275.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
d479797593d24a728b2e12e2a4081bfe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-005307-b-a1
Постачальник:
ФОП "Яхван Василь Васильович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358920499
-
Контактна особа:
Василь Яхван +380673407856 jahvan.vv@gmail.com
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 32
Номер договору:
259
Сума договору:
37 667.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.11.2021 13:13
Статус:
Виконаний