-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене)
Керуючись п.1.ч.5.ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.3.3 Договору, Сторони домовились зменшити ціну Договору на 13831.16 грн. (тринадцять тисяч вісімсот тридцять одна грн. 16 коп.) Пункт 3.1 договору викласти в наступній редакції: - Загальна вартість цього Договору становить 37667.84грн. (тридцять сім тисяч шістсот шістдесят сім грн. 84 коп.)
37 667.84
UAH без ПДВ
Номер:
d479797593d24a728b2e12e2a4081bfe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-005307-b-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Контактна особа:
Лілія Ковальчук +380987860754 svasko@ukr.net
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Яхван Василь Васильович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358920499
-
Контактна особа:
Василь Яхван +380673407856 jahvan.vv@gmail.com
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 32
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
Керуючись п.1.ч.5.ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.3.3 Договору, Сторони домовились зменшити ціну Договору на 13831.16 грн. (тринадцять тисяч вісімсот тридцять одна грн. 16 коп.)
Пункт 3.1 договору викласти в наступній редакції:
- Загальна вартість цього Договору становить 37667.84грн. (тридцять сім тисяч шістсот шістдесят сім грн. 84 коп.)
Номер договору:
259
Дата підписання:
09.11.2021 13:13
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
37 667.84 UAH без ПДВ
Оплачено:
37 667.84 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
46023, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
12b578481b814923845a992389504c43
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.1.ч.5.ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п.3.3 Договору, Сторони домовились зменшити ціну Договору на 13831.16 грн. (тринадцять тисяч вісімсот тридцять одна грн. 16 коп.)
Пункт 3.1 договору викласти в наступній редакції
-Загальна вартість Договору становить 37667.84 грн.(тридцять сім тисяч шістсот шістдесят сім грн. 84 коп.).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 11:04
Статус:
Опубліковано