-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене)
Оголошено тендер
58 450.00
UAH
Номер:
0dae8e0fe63643a191da91648642e197
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-08-004984-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене)
Примітки:
Доставка товару здійснюється два рази на тиждень, дрібними партіями
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.10.2021 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума58 450.00 UAH