-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
«Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-014653-b
Закупівля здійснюється з врахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”.
Завершена
2 484 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 422.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 422.50 UAH
Номер:
d43a3a3c1a4444d8b5e99e193f915255
Внутрішній номер закупівлі:
11848050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-05-014653-b
Замовник:
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212592
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Вокзальна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Миколаївна Бєкірова +380553432472 gen_osvita@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 484 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 422.50 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 17:40 - 11.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2021 17:40 - 21.10.2021 00:00
Аукціон:
21.10.2021 12:50 - 21.10.2021 13:13
Період кваліфікації:
21.10.2021 13:13 - 26.10.2021 14:36
Період завантаження договору:
26.10.2021 14:36 - 15.11.2021 14:36
Умови оплати:
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт здійснюється протягом 10 днів з дня підписання документів Замовником (Оплата за договором здійснюється на підставі акту за формою КБ-2-в та довідки КБ-3 та з урахуванням кошторисних призначень на 2021 р.). Джерело фінансування: Місцевий бюджет (перерозподілені залишки освітньої субвенції минулих періодів)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗамовник до початку виконання робіт при наявності бюджетних коштів протягом 10 календарних днів з моменту підписання договору здійснює на розрахунковий рахунок Підрядника попередню оплату в розмірі до 30% від вартості річного обсягу робіт (Оплата здійснюється з урахуванням кошторисних призначень на 2021 р.). Джерело фінансування: Місцевий бюджет (перерозподілені залишки освітньої субвенції минулих періодів)
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75570, Україна, Херсонська область, Генічеський район, м. Генічеськ, вул. Лазурна, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЮРБУД"
Оскарження: 26.10.2021 14:36 - 05.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40105954
-
Контактна особа:
Юрій Жєлезняк +380507770943 yurbud2015@ukr.net
-
Адреса:
74822, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, селище міського типу Любимівка,, вул.Гончара О., будинок 6
Оскарження: 26.10.2021 14:36 - 05.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
2 440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2021 14:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
ПП "ПМК 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43098704
-
Контактна особа:
Юрій Рашевський +380660063991 pmk_2019@ukr.net
-
Адреса:
74822, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, селище міського типу Любимівка, вул.Східна, будинок 38 а
Початкова пропозиція
2 480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6090c64bc404bdd8f2b8589c5ffb467
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-014653-b-b1
Постачальник:
ПП "ЮРБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40105954
-
Контактна особа:
Юрій Жєлезняк +380507770943 yurbud2015@ukr.net
-
Адреса:
74822, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, селище міського типу Любимівка,, вул.Гончара О., будинок 6
Номер договору:
419
Сума договору:
2 440 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 033 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний