• Відкриті торги
  • КЕП

«Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»

2 440 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d6090c64bc404bdd8f2b8589c5ffb467
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-05-014653-b-b1
Замовник: ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ПП "ЮРБУД"
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 419
Дата підписання: 09.11.2021 15:00
Період дії договору: 09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 440 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 406 666.66 UAH)
Оплачено: 2 440 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 406 666.66 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75570, Україна, Херсонська область, Генічеський район, м. Генічеськ, вул. Лазурна, 5 На карті